Nadace Kit&Kin Foundation

S každým zakoupeným produktem Kit & Kin, pomáháte chránit svět, ve kterém vaše ratolest vyroste. 

Každý produkt, který si zakoupíte, chrání akry vzácného deštného pralesa po celém světě pro budoucí generace a podporuje rodiny doma i v zahraničí. 

Ochrana našeho světa

Význam našich deštných pralesů nelze podceňovat. Každé předplatné plen chrání 5 stromů deštného pralesa před odlesňováním prostřednictvím našeho partnerství s World Land Trust. Díky vám jsme nyní navždy ochránili tisíce akrů půdy.

Ochrana našeho světa

"Peníze, které jsou dány World Land Trust, podle mého odhadu, mají na divoký svět větší vliv než cokoliv, co si dokážu myslet." Sir David Attenborough

Posílení postavení žen po celém světě

Posílení postavení žen po celém světě

Posílení postavení žen po celém světě

S nadšením podporujeme také komunity a rodiny v okolí deštných pralesů. Mnoho z nich žije v odlehlých oblastech, bez přístupu ke zdravotní péči a vzdělání. Každý produkt, který prodáváme, pomáhá poskytovat podporu v těchto odlehlých oblastech, abychom zajistili předporodní péči těhotným ženám a snížili kojenecká úmrtnost a poskytnout vzdělání mladým dívkám, aby dosáhly svého plného potenciálu. 

Díky vaší podpoře mohou děti jako Erica chodit do školy a plnit si své sny.

Podpora bank pro děti v UK

Podpora bank pro děti v UK

Podpora bank pro děti v UK

Od roku 2020, kdy během pandemie Covid-19 prudce vzrostla poptávka po základních potřebách, darujeme pravidelné zásilky plen a ubrousků dětským bankám po celé Velké Británii. Tyto skvělé organizace pomáhají podporovat rodiny tím, že zajišťují, aby každé dítě mělo základní věci, které potřebuje, aby se mu dařilo.⁠