Ekologické čištění domácnostiEkologické čištění domácnosti

Ekologické čištění domácnosti

Příliš dobře víme, jak mohou být domácí práce zdrojem mnoha manželských debat. Připojte se ke spoluzakladatelce Kit & Kin Emmě a manželovi Jade, když spolu diskutují o svých úklidových vrtochech a zároveň řeší řadu domácích dilemat. Bez ohledu na to, kdo dělá u vás doma jakou domácí práci, naše nová řada ekologických plnitelných čisticích prostředků je o poskytování bezpečných, stylových a udržitelných produktů nejen pro vaše nejmenší, ale také pro domov, ve kterém vyrůstají.

Debata o myčce nádobí

Debata o myčce nádobí

S tabletami do myčky Kit & Kin si můžete odpočinout s vědomím, že vaše talíře jsou perfektně čisté. Bez ohledu na to, jak jsou naskládány.

Štítek na prádlo

Štítek na prádlo

Bez ohledu na to, jakým zkouškám čelí vaše oblečení, sada na praní prádla Kit & Kin ho udrží čisté pouze za pomoci síly rostlin, což je ideální pro citlivou pokožku.

Udržujte to čisté

Udržujte to čisté

Jadeova nová oblíbená věc - náš univerzální sprej, čistí Emmiiny drobky pouze jedním stříknutím a utěrkou – bez jakýchkoliv agresivních chemikálií.

O Kit&Kin

Kit & Kin vytvořili v roce 2017 naši spoluzakladatelé Emma Bunton (Spice Girl, televizní a rozhlasová moderátorka a ambasadorka UNICEF) a Christopher Money (ředitel vývoje produktů), mající více než 15leté zkušenosti s výrobky pro matky a dítě některých z předních světových značek.

Jako samotní rodiče se Emma a Chris snažili najít produkty, které nedráždí pokožku jejich dětí a byly inspirovány k vývoji přirozené, jemné a udržitelné alternativy pro rodiny – a z toho se zrodil Kit & Kin.

O Kit&Kin

Chránit svůj svět, přirozeně

Při výběru Kit&Kin pomáháte naší planetě.

Naše zodpovědnost

Lepší pro tvé miminko

Podporujeme rodiny účinnými produkty vyrobenými z nejšetrnějších ingrediencí, které přirozeně chrání jejich svět.

Lepší pro náš svět

Výběr udržitelných, rostlinných a netoxických složek a znovupoužitelných, recyklovatelných nebo biologicky odbouratelných materiálů.

Vrací zpět

Péče o lidi a planetu s nadací Kit & Kin Foundation, ochrana akrů deštných pralesů po celém světě a podpora komunit doma i v zahraničí.

Domácí inspirace

1
2
3
4
5